Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wygodne meble ogrodowe – jaki komplet wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą pod wieloma względami. Meble takie są trwale, eleganckie, doskonale wpisują się w najnowsze trendy. Jaką kolekcję wybrać, by cieszyć się wygodą i komfortem? Które meble sprawdzą się w ogrodach, a które na tarasach kawowych?

Meble wypoczynkowe – rozbudowane komplety

Meble wypoczynkowe są najchętniej kupowanymi kompletami do ogrodów i na tarasy. Składają się one zazwyczaj z obszernej sofy narożnej oraz niskiego stolika kawowego. Komplety takie doskonale sprawdzają się w ogrodach, ustawione w cieniu parasola ogrodowego. Meble te zagwarantują wygodę zarówno kiedy odpoczywamy sami, jak i podczas wizyty gości. Najpopularniejsze meble wypoczynkowe to komplety technorattanowe – kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane, przez co możliwe jest wykreowanie autorskiego kompletu. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, ich okrycie tworzone jest z plecionki syntetycznej. Meble tego typu odznaczają się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Meble technorattanowe znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-nabytok.

Kompaktowe komplety kawowe – idealne na taras!

Alternatywą dla rozbudowanych kompletów wypoczynkowych są zestawy kawowe, składające się najczęściej z kilku wygodnych foteli i wysokiego stolika kawowego. Komplety takie rewelacyjnie prezentują się na tarasach czy na większych balkonach, dając możliwość obcowania z naturą i cieszenia się z bliskości słońca. Komplety kawowe mogą być wykonane zarówno z technorattanu, jak i tworzyw takich jak liny polipropylenowe, siatki polietylenowe. Komplety kawowe pozwolą na wygodne podawanie smacznych deserów, podejmowanie gości czy też relaksowanie się z książką w dłoni, kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Comments are closed.