Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Parasol ogrodowy czarny – nowoczesny i funkcjonalny

Pinterest LinkedIn Tumblr

W czasie lata każdą wolną chwilę warto spędzać blisko natury. Posiadacze ogrodów i tarasów powinni zaaranżować na tej przestrzeni wygodną strefę wypoczynkową – nie jest to trudne. Olbrzymi wybór nowoczesnych mebli oraz dodatków sprawia, że odpoczynek blisko natury jest w zasięgu ręki. Poza nowoczesnymi meblami warto zwrócić uwagę także na parasol ogrodowy czarny. Czy parasol skutecznie ochroni przed słońcem?

Praktyczny parasol ogrodowy czarny

Funkcjonalny parasol w ogrodzie to nie tylko element pozwalający na wykreowanie strefy cienia. Nowoczesne parasole idealnie wpisują się w aktualne trendy, pozwalają na uzupełnienie już zaaranżowanej przestrzeni. Parasol ogrodowy czarny to idealna propozycja dla nowoczesnych aranżacji, ogrodów w stylu minimalistycznym czy loftowym. Parasol taki skonstruowany jest tak, by jego obsługa była prosta i intuicyjna. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają liczne punkty regulacji, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne dopasowanie kąta padania cienia. Parasol posiada główna oś, na której szczycie umieszczona jest czasza. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej, rozpiętej pomiędzy sprężynami naciągowymi. Tkanina jest pokryta warstwą poliuretanu, co sprawia, że czasza jest zabezpieczona przed płowieniem, jak i przed niespodziewaną mżawką.

Jak chronić parasol ogrodowy czarny w czasie zimy?

Niezwykle ważnym aspektem jest ochrona parasola na czas jesieni i zimy. Parasol ogrodowy czarny powinien być okrywany dedykowanym pokrowcem, który zminimalizuje ryzyko osiadania kurzu, ale też kondensacji wilgoci. Pokrowce tworzone są z materiałów poliestrowych, wysoce odpornych na ścieranie uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne. Pokrowce posiadają niewielkie ściągacze, dzięki którym możliwe jest lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu parasola.

 

 

Comments are closed.