Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Parasol ogrodowy duży z obciążeniem – przydatne informacje

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek blisko słońca i przyrody to świetny sposób na to, by się zrelaksować. Nie musimy jednak wyjeżdżać daleko za miasto, by cieszyć się zielenią. Wystarczy przydomowy ogród. Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej nie jest trudne – parasol ogrodowy duży z obciążeniem to propozycja, którą warto rozważyć. Odpoczynek w cieniu parasola pozwoli jak najlepiej korzystać z letnich dni.

Jaki parasol ogrodowy duży z obciążeniem wybrać?

Nowoczesne parasole ogrodowe zachwycają pod wieloma względami. Są to elementy projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, ale też przedmioty, które realnie wpływają na nasz komfort w ogrodzie. Parasol ogrodowy duży z obciążeniem to świetne rozwiązanie, kiedy aranżujemy nowoczesną przestrzeń. Parasole takie ochronią zarówno przed upałem, jak i przed mżawką. Parasole ogrodowe oparte są na osiach wykonanych z aluminium. Tworzywo to jest wysoce odporne na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Na szczycie osi znajduje się czasza wykonana z tkaniny poliestrowej oraz warstwy poliuretanu. Takie połączenie daje gwarancję, że czasza nie będzie płowieć, nie będzie również podatna na ścieranie czy na wnikanie brudu. Parasol ogrodowy duży z obciążeniem posiada liczne punkty regulacji, co pozwala na idealne dopasowane kąta padania cienia.

Parasol ogrodowy duży z obciążeniem – jaką podstawę wybrać?

Parasol duży ogrodowy z obciążeniem może być osadzany na jednej z kilku rodzajów podstaw. W ogrodach najchętniej wybierana jest podstawa do wkopania w ziemię. Jest to podstawa wykonana z włókna szklanego, wysoce odporna na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Drugą propozycją są podstawy z polerowanego granitu, które dostępne są w kilku wariantach wagowych. Taka podstawę ustawia się na stałe w wybranym miejscu. Trzecia możliwość to podstawy z niewielkimi kółkami oraz hamulcem, które warto wykorzystywać kiedy dysponujemy gładką powierzchnią.

 

Comments are closed.