Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Urządzamy rustykalny ogród: stół ogrodowy drewniany

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ogrody rustykalne są przeciwieństwem uporządkowanych, stonowanych kompozycji minimalistycznych. W aranżacjach inspirowanych sielskim krajobrazem pierwsze skrzypce gra sama Matka Natura. To bujne trawy, polne kwiaty, owocowe drzewka i krzewy tworzą niepowtarzalny klimat przywołujące wspomnienie wakacji na wsi. Ważnym elementem wiejskiej scenerii jest stół ogrodowy drewniany zapraszający domowników i gości do wspólnego spędzania czasu na zewnątrz. Jaki model szczególne dobrze sprawdzi się w sielskim ogrodzie? Sprawdź!

Stół ogrodowy drewniany podstawą aranżacji

Jaki stół ogrodowy drewniany powinien znaleźć się w sercu Twojego ogrodu? Odpowiedź jest jednoznaczna – zbudowany z drewna tekowego! Surowe, ciężkie stoły z wyraźnie rysującymi się słojami tworzą z tętniącą życiem zielenią wyjątkowo zgrany duet. Wysokiej jakości stoły pięknie prezentują się w połączeniu z lekkimi, plecionymi z rattanu krzesłami. 

Walory tekowych stołów tekowych nie ograniczają się do zachwycającej estetyki. W parze z dekoracyjnym, naturalnym wzornictwem idzie wysoka trwałość. Drewno tekowe znacznie lepiej radzi sobie w wymagającym, zewnętrznym środowisku niż modele z rodzimych gatunków. Dlaczego? Drewno tekowe, w odróżnieniu od sosny czy dębu, zawiera w swoim składzie dużą ilość kwasu krzemowego i substancji oleistych nadających surowców nieprzeciętną twardość i odporność na czynniki zewnętrzne – promieniowanie UV, wodę, mróz, wysoką temperaturę, a nawet środki chemiczne. 

Meble rattanowe Vimine – bliżej natury

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz wysokiej jakości stoły drewniane ogrodowe? Twojej uwadze polecamy stoły i meble rattanowe Vimine. Wysokiej klasy wyposażenie proponowane przez cenionego producenta tworzone jest w całości ręcznie z ekologicznych materiałów.

Comments are closed.