Ad
Ad
Ad
Motoryzacja

Preparaty TEC 2000 dla Twojego samochodu. Kompleksowe czyszczenie silnika i układu klimatyzacji

Pinterest LinkedIn Tumblr

Stosowanie jakichkolwiek środków mających właściwości czyszczące silnika, klimatyzacji, bądź innych elementów wyposażenia, ma swoich entuzjastów, ale również grupę przeciwników. Teorie są różne, jednak z biegiem czasu technologia idzie z duchem czasu i na rynku znajdziemy preparaty, które rzeczywiście pomagają silnikom przetrwać dłuższą żywotność. Produkty brytyjskiej marki TEC 2000 zyskały uznanie nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych. Klienci po zastosowaniu ich w swoich samochodach, zgodnie twierdzą – to działa!

Płukanka silnika z Engine Flush – pozbądź się brudu 

W komorze silnika może zalegać osad, brud, sadza i nagar, który ma wpływ na kulturę jego pracy. Mimo, iż nowoczesne oleje mają właściwości czyszczące, tracą one swoje walory z powodu zużycia. Jest to widoczne w sytuacji, gdy olej w silniku zmieniany jest po 20 lub 30 tysiącach kilometrów. Kierowcy jeżdżąc tak długo na starym oleju, doprowadzają do powstawania sporym zanieczyszczeń w wyniku spalania. Z biegiem czasu olej traci swoją lepkość, odczyn, zmienia barwę i jest o wiele rzadszy. 

Jak zrobić płukankę silnika?

Płukanka silnika za pomocą Engine Flush jest łatwa i nie wymaga dużej ilości czasu. Wystarczy wlać preparat do silnika, włączyć silnik i pozostawić na wolnych obrotach przez mniej więcej 20 minut. Po tym czasie należy zlać olej, wymienić filtr i zalać silnik nowym, świeżym olejem dobrej jakości. Cały proces potrwa maksymalnie jedną godzinę. 

Płukanka ma za zadanie oczyścić silnik. Kierowcy, którzy zastosowali ją w swoich pojazdach zauważyli, że poprawiła się kompresja na cylindrach, zredukowane zostało spalanie, dymienie z wydechu, a u niektórych nawet przywrócono jego odpowiednie parametry. Wystarczy stosować ten środek przy każdej wymianie oleju.

Silnik to nie wszystko. Pamiętaj o klimatyzacji

Kompleksowy serwis układu klimatyzacji, może kosztować kierowcę nawet kilkaset złotych. Jednym ze sposobów, aby pozbyć się nieprzyjemnej woni wilgoci i stęchlizny, jest użycie odgrzybiacza do klimatyzacji – Airco Fresher Service Spray. Produkt ten nie wymaga demontowania systemu klimatyzacji. Ma on właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze o przyjemnej nucie zapachowej.
Zadbaj o świeże powietrze w swoim aucie z preparatem marki TEC 2000. Kliknij w link https://tec2000.pl/produkt/produkt-spray-odgrzybiacz-do-klimatyzacji-airco-fresher/ i dowiedz się więcej na temat, jak przeprowadzić odświeżenie klimatyzacji w samochodzie. 

Comments are closed.

zobacz wiecje ategocena.pl qieateri.com