Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Kompleksowe usługi księgowe w Białymstoku. Stacjonarnie i online!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Prowadzisz firmę na terenie Białegostoku i okolic? Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego, które przejmie za Ciebie sprawowanie pieczy nad dokumentacją księgową? Taxon oferuje Ci usługi księgowe w Białymstoku. Jeśli cenisz sobie codzienny kontakt i profesjonalizm to dobrze trafiłeś. Zostań partnerem biznesowym Taxon. Postaw na sprawdzoną księgowość, która dostępna jest w Całej Polsce.

Obieg dokumentów przez aplikację

Decydując się na skorzystanie z usług Taxon, skorzystasz z udostępnionej i bezpłatnej aplikacji, aby współpraca z księgowym była o wiele wygodniejsza. Biuro rachunkowe Białystok oferuje zakres księgowości dla małych i średnich firm. Dzięki aplikacji obieg dokumentów pomiędzy biurem księgowym a przedsiębiorstwem będzie o wiele szybsze i wygodniejsze. Jest to narzędzie innowacyjne, które wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i pomoże Ci osiągnąć sukces biznesowy.

Korzystając z bezpłatnej opcji wystawiania faktur dla polskich i zagranicznych kontrahentów, otrzymasz możliwość wysłania faktury do klienta i księgowej automatycznie. Przesyłanie dokumentów na bieżąco pozwoli uniknięcia niepotrzebnego zamieszania, a czytelne wykresy z comiesięcznego monitoringu podatków nie będą dla Ciebie problemem. Aplikacja umożliwia bycie w stałym kontakcie z księgową za pomocą dedykowanego czatu. Użytkownicy twierdzą, że jest to jeden z najlepszych programów do faktur na rynku.

Współpraca ze specjalistami to gwarancja jakości 

Biuro rachunkowe w Białymstoku jest gwarancją jakości obsługi klienta. Wieloletnie doświadczenie i dyspozycyjność, pozwolą na sprawną współpracę między przedsiębiorcą a doradcą podatkowym. Masz pytania lub wątpliwości? Wystarczy skontaktować się z księgowością przez aplikację i uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie. Wszystkie te narzędzia zostały stworzone po to, aby wszystkie informacje o księgowości znajdowały się w jednym miejscu. Twoje dokumenty i faktury są w 100% bezpieczne, a aplikacja do rozliczania faktur prosta i przejrzysta. 

KSeF czy aplikacja Taxon?

Już niedługo przedsiębiorcy zostaną zobowiązani do obowiązkowego wystawiania e-faktur. Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Finansów nastąpi to już w 2023 roku za sprawą Krajowego Systemu e-Faktur (więcej na ten temat przeczytasz na https://www.taxon.pl/e-faktura-koniec-z-papierem-od-2023-roku/). Nowy system ma przyczynić się do szybszego rozliczania podatku i ujednolicenia systemu faktur w Polsce. Na dzień dzisiejszy dostęp do KSeF jest dobrowolny i to do przedsiębiorcy należy decyzja, czy skorzysta z korzystnych usług, np. z aplikacji Taxon. 

Comments are closed.

icfm.org https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-automat/ apultconsultingsolutions.com