Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Gładka skóra na dobre

Pinterest LinkedIn Tumblr

Efekt gładkiej skóry do końca życia jest marzeniem wielu kobiet, ale i mężczyzn. Teraz już nie ma podziałów i ,,szlaki się zatarły”. Zarówno mężczyźni jak i kobiety często golą się używając do tego różnorodnych narzędzi – czy to maszynki czy depilatory.. Niestety każde z nich dają chwilowy efekt, który po paru dniach zanika. I znów w kółko należy się golić.. Bywa to uciążliwe, a i powoduje często dyskomfort w postaci najróżniejszych podrażnień. Aby nigdy więcej nie musieć borykać się z takimi problemami warto jest skorzystać z usług depilacji laserowej!

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu

Wiele osób z pewnością zastanawia się jak to jest, że depilacja laserowa powoduje zanik produkcji włosów na dobre. Wbrew częstej opinii jest to również proces w pełni bezpieczny i nie należy się go bać. Wszystko opiera się o działanie dobrze dobranego lasera, który wykonuje całą robotę.

Emituje on światło, które przez dopasowany czas trafia na powierzchnię skóry. Światło to poprzez proces termogenezy jest zamieniane na energie cieplną oddziałującą wprost na sąsiadujące cebulki włosa. To właśnie one odpowiadają za regularne tworzenie nowych włosów. Wysoka temperatura uszkadza cebulki włosa, które nie mają możliwości do odtworzenia się – (jeśli zostaną złapane w czasie wzrostu). Po zniszczeniu cebulki włosy już nie będą produkowane co da trwały efekt.

Aby znaleźć dobry salon w którym wykonywane są usługi laserowe warto jest dobrze poszukać. Renoma i opinie mają ogromne znaczenie! Depilacja laserowa Poznań fabryczna – to miejsce, w którym z pewnością można znaleźć wiele salonów z dobrymi opiniami i zadowoloną klientelą. Wystarczy wiedzieć gdzie szukać!

Podsumowanie

Poddanie się zabiegowi depilacji laserowej w bezpieczny sposób niesie za sobą jednak kilka warunków. Każdy chce aby ten proces przebiegł bezinwazyjnie. Aby tak się stało należy nie poddawać skóry działaniu promieni słonecznych zaraz przed, ale i kilka tygodni po zabiegu! Mogłoby to spowodować zbyt duże nastawienie skóry na działanie światła powodując jej oparzenia. Po depilacji laserowej warto jest smarować odpowiednie miejsca kremem z filtrem UV aby mieć pewność co do bezpieczeństwa poruszania się.

Zobacz także: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-poznan-fabryczna/

Comments are closed.