Ad
Ad
Ad
Motoryzacja

Angelus – farba do skóry naturalnej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wykonując różnorodne projekty skórne kaletnik pragnie zmaksymalizować efektywność swojej pracy poprzez zaaplikowanie różnorodnych dodatków. Są one niezwykle ciekawe i interesujące, a ich blask często przykuwa oko wielu odbiorców. Takimi dodatkami mogą być napy, nity, ale również dobrze dobrana farba, która uwydatni jakość szlachetnego materiału jakim jest skóra. Jedną z najlepszych firm, która tworzy tego typu preparaty jest firma Angelus. Farba ta przeznaczona jest do naturalnej skóry, która jest głównym atrybutem do wykonania pracy kaletniczej.

Czym charakteryzuje się farba do skóry Angelus?

 

Farba do skóry Angelus jest z natury farbą akrylową. Oznacza to, że jej nakładanie nie należy do najtrudniejszych, a wszystko odbywa się stosunkowo prosto. Wystarczy jedynie nałożyć cienką warstwę farby na daną powierzchnie skóry przy wykończeniu swojej pracy. Farba Angelus jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne takie jak wykruszanie czy łamanie dlatego jest fantastycznym wyborem dla kaletników, którzy chcą aby ich prace były długowieczne. Dodatkowo można ją aplikować nawet w miejscach narażonych na przetarcia takich jak skórzane buty czy zakończenia suwaków od zamków.

Aplikacja farby nie należy do najtrudniejszych. Jednak jak to we wszystkich pracach kaletniczych jej nakładanie musi wiązać się z należytym poziomem dokładności. Warstwa farby powinna być cienka, jednak warto nakładać ją kilkoma warstwami. Wtedy uzyska się najlepszy i najtrwalszy efekt. Po prostu należy na początku odtłuścić skórę, a potem nałożyć pierwszą, cienką warstwę farby. Po zaschnięciu można przystąpić do nałożenia kolejnej warstwy, aby poprawić cały efekt swojego projektu. Odstęp czasowy między nakładaniem warstw powinien wynosić około 1 godziny. Wtedy farba będzie miała czas na zaschnięcie i wchłonięcie w głąb porów skóry. Farba Angelus jest bardzo różnorodna. Na wielu stronach internetowych można znaleźć różnorodne kolory do wyboru. Dzięki temu zabawa z wykonywaniem projektów skórnych może być jeszcze lepsza i jeszcze oryginalniejsza!

Podsumowanie

 

Wybór farby, która charakteryzuje się odpowiednią firmą jest bardzo ważny. Chyba żaden kaletnik nie chciałby spędzić ogromnej ilości czasu i poświęcenia w celu wykonania pracy niszcząc ją na ostatnim etapie. Gdy projekt jest gotowy trzeba bardzo uważać na każdy detal, aby nie zepsuć finalnego efektu. Farba złej jakości zdecydowanie może pokrzyżować plany wykonania każdego projektu. Dlatego warto stawiać na pewne i sprawdzone firmy takie jak Angelus!

Comments are closed.