Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Wspomaganie projektowania

Pinterest LinkedIn Tumblr

Projektowanie jest niełatwym zadaniem z którym w obecnych czasach musi zmierzyć się wielu specjalistów. Nie tylko, jeśli chodzi o architektów, ale też konstruktorów i innych ludzi, którzy zajmują się takimi działaniami na co dzień.

Kurs Autocad dla projektantów

Nic więc dziwnego, że w obecnych czasach, kiedy technologia jest tak szeroko rozwinięta, projektowanie przeniosło się na zupełnie inny wymiar, a dokładnie do komputerów. Aby projekty były jeszcze bardziej dokładnie wykonuje się je w programach komputerowych. Jednym z takich programów jest Autocad, wykorzystywany do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania. Mówiąc wprost – projektanci w dużej mierze bazują na świecie 2D i 3D, dzięki czemu cały projekt jest jeszcze bardziej dopracowany. Kurs Autocad na poziomie podstawowym i zaawansowanym, umożliwia poznanie tego programu.

Zagadnienia podczas szkolenia

Podczas szkolenia poruszane są różnego rodzaju zagadnienia, które mają przybliżyć środowisko, jak również ułatwić codzienną pracę z takim programem. Wśród poruszanych zagadnień znaleźć można wszystko to, co odnosi się do środowiska rysunku, korzystanie z układów współrzędnych, tworzenie modeli 2D, wykorzystanie warstw i cech obiektów. Takie szkolenie ma również wyjaśnić czym jest Design Center i dlaczego jego zasoby są tak ważne, jeżeli chodzi o pracę z tym programem. Do tego uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak tworzy się arkusze do wyświetlenia oraz wiele innych rzeczy odnoszących się do Autocad.

Comments are closed.

pozycjonowanie poradnik Jak pozycjonować filmy na YouTube meble luksusowe