Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Wspomaganie projektowania

Pinterest LinkedIn Tumblr

Projektowanie jest niełatwym zadaniem z którym w obecnych czasach musi zmierzyć się wielu specjalistów. Nie tylko, jeśli chodzi o architektów, ale też konstruktorów i innych ludzi, którzy zajmują się takimi działaniami na co dzień.

Kurs Autocad dla projektantów

Nic więc dziwnego, że w obecnych czasach, kiedy technologia jest tak szeroko rozwinięta, projektowanie przeniosło się na zupełnie inny wymiar, a dokładnie do komputerów. Aby projekty były jeszcze bardziej dokładnie wykonuje się je w programach komputerowych. Jednym z takich programów jest Autocad, wykorzystywany do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania. Mówiąc wprost – projektanci w dużej mierze bazują na świecie 2D i 3D, dzięki czemu cały projekt jest jeszcze bardziej dopracowany. Kurs Autocad na poziomie podstawowym i zaawansowanym, umożliwia poznanie tego programu.

Zagadnienia podczas szkolenia

Podczas szkolenia poruszane są różnego rodzaju zagadnienia, które mają przybliżyć środowisko, jak również ułatwić codzienną pracę z takim programem. Wśród poruszanych zagadnień znaleźć można wszystko to, co odnosi się do środowiska rysunku, korzystanie z układów współrzędnych, tworzenie modeli 2D, wykorzystanie warstw i cech obiektów. Takie szkolenie ma również wyjaśnić czym jest Design Center i dlaczego jego zasoby są tak ważne, jeżeli chodzi o pracę z tym programem. Do tego uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak tworzy się arkusze do wyświetlenia oraz wiele innych rzeczy odnoszących się do Autocad.

Comments are closed.