Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Okna z montażem – pewne rozwiązania dla komfortu i bezpieczeństwa

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jakość okien zależy od wielu czynników, przede wszystkim jakości wykonania, konstrukcji, użytych materiałów, dźwiękoszczelności, parametru Uw… Jednak nawet najlepsze rozwiązania mogą okazać się zawodne. Przyczyną nieszczelności okien często jest nieprawidłowa instalacja. Z tego względu specjaliści zaznaczają, żeby zamawiać okna z profesjonalnym montażem.

Dlaczego warto wybrać okna z montażem?

Okna z montażem to inwestycja w ciepły, bezpieczny dom. Jeśli chcesz mieć pewność, że nowe, kosztowne okna zostaną prawidłowo osadzone w ścianie budynku, zdaj się na fachowców i  zamów usługę montażu. Dlaczego to takie ważne? Przede wszystkim, nawet pozornie nieznaczne, niewidoczne na pierwszy rzut oka nieszczelności poważnie obniżają parametry okna, przede wszystkim jego termoizolacyjność i dźwiękoszczelność. Ponadto, krzywo osadzone okno źle się prezentuje, zaburza estetykę wnętrza i fasady budynku. Nawet drobny błąd może skutkować nieustannymi problemami z wilgocią i chłodem, co będzie skutkowało dyskomfortem i wysokimi rachunkami za ogrzewanie.

MOWO – innowacyjny sposób montażu

Przy montażu okien kluczowe jest  ich osadzenie w murze, właściwe rozłożenie ich ciężaru oraz zapewnienie konstrukcji pełnej szczelności. Doświadczeni fachowcy zajmujący się montażem przeszkleń w budynkach chętnie korzystają z metody MOWO opracowanej przez cenioną niemiecką markę Illbruck.  Stosowana jest przede wszystkim przy instalowaniu okien pasywnych, w których kluczową rolę odgrywa niezawodne uszczelnienie wnętrza. Montaż innowacyjną techniką zapewnia hermetyczne zamknięcie otworu okiennego oraz wysoką izolacyjność akustyczną.

 

 

 

 

Comments are closed.