Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Czy szafy na wymiar zmienią wnętrza na lepsze?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zarządzanie przestrzenią w mieszkaniach czy w domach jest niezwykle ważne – wpływa na estetykę, odbiór wnętrz, ale też na porządek. Szafy na wymiar to dzisiaj jedno z chętniej stosowanych rozwiązań – szafy takie pozwolą wykorzystać problematyczne wnęki i sprawią, że przestrzeń stanie się znacznie ciekawsza wizualnie. Jak to możliwe?

 

Szafy na wymiar – prosty sposób na porządek!

Szafy na wymiar cieszą się dużym zainteresowaniem od wielu lat – meble takie sprawdzą się w salonach, przedpokojach, sypialniach. Będą odpowiednie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest elegancki, ale i praktyczny mebel. Szafy na wymiar tworzone są w oparciu o aktualne potrzeby klienta, dlatego też szafa będzie odpowiadać oczekiwaniom – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej. Współcześnie szafy na wymiar pozwalają na zagospodarowanie każdego kawałka przestrzeni, również wnęk czy skosów. W ten sposób możliwe jest optymalne zabudowanie ściany, wykorzystanie przestrzeni pod sam sufit, zapewnienie sobie odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania. Szafy takie mogą być tworzone zgodnie z oczekiwaniami klienta – to właśnie zamawiający wybiera materiały, akcesoria, tworzywa wykończeniowe.

 

Jak tworzone są szafy na wymiar?

Praktyczne szafy na wymiar tworzone są z różnorodnych materiałów: mogą być to klasyczne płyty meblowe, płyty laminowane, lakierowane, ale też lite drewno. Szafy dekorować można panelami metalowymi, drewnianymi, fornirem. Często wybieraną opcją są lustra, które pozwalają na korygowanie wyglądu oraz na optyczne powiększenie przestrzeni. Możliwy jest też wybór akcesoriów, które znajdują się we wnętrzu szafy. W ten sposób klient decyduje o jakości zastosowanych rozwiązań. Proces tworzenia szafy rozpoczyna się od wymierzenia miejsca, gdzie ma ona stanąć, kolejność tworzenia projektu, akceptacji klienta. Gotowe meble są dowożone i montowane w domu klienta.

Comments are closed.