Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Farby do malowania skóry – CraftPoint

Pinterest LinkedIn Tumblr

Skórzane elementy garderoby to punkt, który znajduje się na obowiązkowej liście każdego człowieka. Panie szalejące za pięknie wyglądającymi skórzanymi torebkami, czy panowie uwielbiający zapach i trwałość swoich skórzanych pasków… Aby utrzymać swoje rzeczy w takim stanie na jak najdłuższy czas należy nie tylko dbać o swoje elementy odzieży, ale również stosować pomocne preparaty, najlepiej przed pierwszym użyciem. Są nimi specjalistyczne farby do skóry. Jedną z najlepszych firm jest firma Fiebings dostępna w wielu wariantach w sklepie Craftpoint.

Działanie i rodzaje farb do skóry

Firma Fiebings zasłynęła między innymi z świetnej przenikalności do środkowych warstw skóry i nietuzinkowej wytrzymałości. W przeciwieństwie do innych farb konkurencyjnych firm farby Fiebings używane do malowania skóry przenikają przez warstwę wierzchnią trafiając wprost do jej środkowej warstwy. W tym miejscu wytrzymają najdłużej chroniąc skórę przed uszkodzeniami jak najefektywniej się da! Dodatkowo występują w ciekawych wariantach kolorystycznych, które kaletnicy mogą równocześnie używać w celu nadania zjawiskowych barw skóry przy której aktualnie pracują – dwie pieczenie na jednym ogniu!

Farby do renowacji również są bardzo potrzebne. To one ratują skórzane wyroby przed wyrzuceniem ich w kąt szafy. W momencie utraty blasku skóry po latach jej użytkowania możliwa jest jej renowacja farbami Fiebings. Ich pigment potrafi zdziałać cuda i ukryć pęknięcia czy przetarcia dając drugie życie każdemu przedmiotowi!

Zobacz: https://craft-point.com/sklep/fiebings-leather-dye-czarna-farba-do-skory-118-ml/

Antykowanie skóry

Bardzo ciekawym procesem jest antykowanie skóry. Służą do tego specjalne farby, które po aplikacji nadają skórze starszego, ale jakże klasycznego koloru. Taką metodę z pewnością docenią fani klasycznych rozwiązań lubiących elegancję i ceniących sobie styl vintage. 

Te i wiele innych farb można znaleźć w sklepie kaletniczym Craftpoint. Natychmiastowa wysyłka sprawia, że dosłownie z dnia na dzień można zacząć pracę nad skórą swoich przedmiotów.

Comments are closed.