Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Pościel hotelowa biała

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pościel hotelowa musi być produktem trwałym i odpornym na pranie w wysokich temperaturach. Odpowiednia jakość bawełny powinna gwarantować niezmienność wyglądu przez długi czas. To właśnie jakość i odporność na silne użytkowanie odróżnia pościel hotelową od pościeli wykorzystywanej w domu. Dodatkową różnicą jest sposób zapinania tej pościeli, albo raczej brak zapinania. Ponieważ pościel hotelowa najczęściej jako zamknięcie poszwy czy poszewki ma zakład czyli dodatkowy pasek materiału. Takie rozwiązanie ułatwia częste przebieranie pościeli. 

Z czego uszyta jest pościel hotelowa?

W większości przypadków pościel hotelowa biała szyta jest z bawełny. Bardzo często jest to najbardziej wytrzymały i najlepiej prezentujący się Adamaszek. Oryginalnie materiał ten był ozdobną dwustronną jednokolorową, błyszczącą, tkaniną jedwabną, charakteryzującą się matowym tłem i błyszczącym wzorem. Obecnie adamaszek tkany jest w specjalny sposób głównie z nici bawełnianych, gwarantuje to wytrzymałość, niską kurczliwość i efektowny wygląd. Dlatego ten rodzaj materiału wykorzystywany jest do szycia pościeli hotelowych. Jego główną cechą jest trwałość i fakt, że zapewnia doskonałe właściwości termiczne, zachowując przy tym niezwykłą lekkość i elegancki wygląd.

Jaki kolor pościeli hotelowej wybrać? 

Pomimo tego, że biała pościel nadal jest najczęściej stosowana w hotelach i pensjonatach. Jej kolorowe odpowiedniki również znajdują sobie nabywców. Odpowiednio dobrany kolor, może stać się dodatkową dekoracją w sypialni i dodać jej uroku i domowego ciepła. Nowoczesne barwniki i farby sprawiają, że jest to rozwiązanie tak samo praktyczne jak efektowne. Z powodzeniem nawet w bardzo eleganckich hotelach można wykorzystać kolorowe komplety bawełnianej pościeli. 

Czy warto kupować Pościel hotelową do domu?

Ponieważ pościel hotelowa cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością może znaleźć się również w zwykłych sypialniach. Zachęceni ich wysoką jakością i eleganckim wyglądem możemy chcieć wprowadzić odrobinę luksusu do swojego domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby białe lub kolorowe bawełniane komplety pościeli na dobre zadomowiły się pod naszym dachem. To doskonałe rozwiązanie dzięki któremu co noc będziemy mogli cieszyć się wyjątkową pościelą klasy premium w naszej sypialni. 

Comments are closed.