Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Lampiony solarne w ogrodach

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nasz ogród może zmieniać się zgodnie z naszymi oczekiwaniami: może być przestrzenią do odpoczynku, miejscem zabaw dzieci, ale też przestrzenią odpowiednią do spotykania się w gronie rodzinnym. Elementem, o którym nie możemy zapomnieć, jest oświetlenie. Lampiony solarne w ogrodach to jedno z rekomendowanych rozwiązań, które są dzisiaj chętnie stosowane w przestrzeniach wypoczynkowych. 

Czy lampiony solarne zmienią naszą przestrzeń wypoczynkową?

Oświetlenie ogrodu to nie tylko kwestia estetyczna – dzięki odpowiednim lampom i lampionom znacząco podniesiemy bezpieczeństwo i komfort podczas poruszania się po zmroku na tarasie czy w ogrodzie. Lampiony solarne doskonale sprawdzą się jako elementy ozdobne na stołach zastawionych smakołykami, czy jako ozdoby na parapetach. Ustawione na ziemi, blisko ścieżek, wskażą gościom drogę do domu czy do furtki wyjściowej. 

Lampiony solarne to ciekawa propozycja na polskim rynku – produkty te zaskoczą nas nie tylko pod względem designu, ale również doskonałych parametrów technicznych. Lampiony tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Oznacza to, że będą one cieszyć nasze oczy przez szereg lat! Materiały takie jak drewno teakowe sprawią, że design lampionów będzie ponadczasowy. 

Jak działają lampiony solarne?

Lampiony solarne to urządzenia ekologiczne i umożliwiające wykorzystywane energii słonecznej. Lampiony solarne mogą być ładowane poprzez energię słoneczną lub też przez… kabel USB. Sporym udogodnieniem jest fakt, że lampy tego typu działają w kilku trybach intensywności świecenia. Dzięki temu możemy znacząco przedłużyć czas świecenia lampionu podczas jednego cyklu naładowania. Lampiony świetnie sprawdzą się zarówno na stołach, na parapetach, ale również przy ścieżkach, gdzie poruszają się domownicy.

Comments are closed.

ingspacestudio.pl Stolik pomocniczy na laptopa https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/