Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Innowacyjne urządzenie do liposukcji – poznaj możliwości medycyny estetycznej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odchudzanie jest długotrwałym procesem wymagającym samozaparcia i wielu wyrzeczeń. Nierzadko zdarza się, że trzymanie ścisłej diety i ćwiczenia nie przynoszą zadowalających rezultatów. Spalanie tkanki tłuszczowej może zakłócać wiele czynników, takich jak choroby o zróżnicowanym podłożu, zaburzenia hormonalne, intensywny stres. Kiedy standardowe metody zawodzą, warto szukać alternatywnych metod odchudzania. Pewnym sposobem na wyraźną, szybką i bezpieczną redukcję niechcianej tkanki tłuszczowej są zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane przy pomocy specjalistycznej aparatury. Czym jest urządzenie do liposukcji Embrace RF? Sprawdź!

Urządzenie do liposukcji Embrace – szybko, skutecznie, bezpiecznie

Urządzenie do liposukcji zaprojektowane zostało przez cenionego producenta Inmode. Zaawansowana technologicznie aparatura umożliwia przeprowadzenie liposukcji RFAL – unowocześnionej, łagodniejszej i bezpieczniejszej wersji znanego wszystkim „odsysania tłuszczu”. Zabieg w uproszczeniu opisać można jako ogrzewanie skóry w wybranych partiach poprzez działanie na nią prądem RF wytwarzanym przez specjalną głowicę. Pod wpływem energii tkanka tłuszczowa ulega upłynnieniu, co znacząco ułatwia jej usunięcie z organizmu. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga długiej rekonwalescencji (pacjent może wrócić do „normalnego” życia już po 2 dniach).

Efekty zabiegu są spektakularne. Urządzenie do liposukcji działa nie tylko na tkankę tłuszczową, ale również na skórę. Wyraźnemu wyszczupleniu wybranych partii towarzyszy efekt wyraźnego odmłodzenia, napięcia i ujednolicenia skóry.

Jedno urządzenie, wiele możliwości 

Urządzenie do liposukcji Embrace może być wyposażone w głowice zwiększające możliwości jego wykorzystania. W sprzedaży znajdują się aplikatory do dużych obszarów ciała, do szyi, małych obszarów ciała i przystosowane do bardzo precyzyjnej pracy, na przykład na powiekach, aplikator do wykonywania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz o modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Comments are closed.